Наша компанія пропонує оптом та в роздріб продукцію власного виробництва господарського та сільськогосподарського призначення. Постачання нашої продукції здійснюється в будь-яких обсягах і в найкоротші терміни зручним для вас способом.

Ми виробляємо двоколісні та одноколісні тачки стандартної моделі, яка чудово себе зарекомендувала, і вже протягом багатьох років тачки такої моделі успішно використовуються як на будівництві, так і в роботі на присадибних ділянках.

Тачка - незамінний та надійний помічник на будівництві чи дачі. Вона зручна, компактна, дозволяє легко перевозити важкі вантажі на невеликі відстані. Потужні колеса та стійка забезпечують високу стійкість тачки при рівномірному розподілі вантажу.

Також пропонуємо вашій увазі сільгосптехніку та інструменти для ручної та машинної обробки землі.

Для тих, хто зацікавлений у мінімізації трудовитрат при обробці саду, городу, фермерського господарства, оптимальним рішенням буде купівля мотоблоку. Ми, як і багато сучасних виробників, випускаємо різне навісне та причіпне обладнання для мотоблоків. Це обладнання виконує майже всі сільськогосподарські роботи на присадибних ділянках. В даний час існує досить великий асортимент різноманітного навісного обладнання для мотоблоків, що дозволяє виконувати широке коло завдань: підгортання, плуги, зчіпки, грунтозачепи, відвали снігоприбиральні, причепи, адаптери, викопники, сівалки, обприскувачі та багато іншого.

Великою популярністю у покупців користується розбірна літня душова кабіна, укомплектована баком з насадкою-розпилювачем, піддоном і тентом. Вона швидко монтується на будь-якому зручному для Вас місці, а також швидко розбирається після закінчення сезону використання.

Крім цього, ми виробляємо торгові намети розміром 2×3 м з тентом. Можливе виготовлення продукції за індивідуальним замовленням на базі нашого підприємства (козирки, стелажі, візки та ін.).

Пропонуючи вам співпрацю, ми розраховуємо придбати у вашій особі постійного клієнта. Це дасть вам можливість оперативно придбати якісну продукцію за вигідною ціною. Для оптових покупців діє гнучка система знижок. Можливий продаж під реалізацію. Безкоштовна доставка по Києву та області.

Більш детальну інформацію про нашу компанію, пропоновані товари, послуги та умови співпраці ми будемо раді надати вам під час особистої зустрічі за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Білоцерківська, 1, або за телефонами:

(067) 705-71-91, (096) 915-37-45, (095) 940-10-00

Сподіваємось на вашу зацікавленість у нашій пропозиції. Будемо раді співпраці!